logoK-ploty Tvoření plotů nás baví

 

 

Říkají o nás:

 Plotové pole mám komplet z recyklovaného PVC.Tedy plotovky+ lehký plotový  základ-pod plotem ze šedého PVC, který brání podhrabání psovi, lze zde sekat  trávu apod.Pokud nemáš psa, který by se podhrabával pod plotem, není to  třeba.

 

 Vše z kovu dodala fy ing.Koutného a práci..

 Levněji to dodání nebylo možné sehnat.

 Nákup PVC plotovek lze u  je to super materiál s velkou  perspektivou

 Zhotovení na klíč nám dělala velmi solidní firma-ing.Koutný  Vladimír,tel.:603-447522, kde nejsou skladníci, sekretářky,  asistenti apod, tedy nulová správní režie.

 Zpočátku jsme se domnívali, že si to lehce uděláme sami, nebo s pomocí  kamarádů, ale nakonec jsme zjistili,   Že vyvrtat-vykopat díry  v terénu s kamenným podložím, vybetonovat, nechat  si někde zhotovit sloupky, pokovit a natřít potahem, je zdlouhavé, časově se  protáhne realizace, a tak jsme si dohodli realizaci na klíč s předem  stanovenou cenou.

 Takže si to zvaž sám, vyplatí se to udělat na klíč, zejména když to  potřebuješ řešit operativně-jako my.

 Ušetřili jsme, plot nemusíme nikdy natírat(je z PVC a kovové prvky jsou  potaženy plastem, nebo 2 složkovou barvou....), ušetříš za nátěry doživotně  a je to nezničitelné.

 

 Je to na tobě.Dnes bych to nikdy sám nedělal.Po této realizaci jsme si  nechali pro spokojenost s touto firmou ještě udělat další nový klasický plot  na staré chatě-zase na klíč-ale klasika-kovové sloupky, pletivo potažené  PVC-taky nezničitelné!!!!.Jsme super spokojeni.Již jsme o tom informovali  další asi 3 známé a kamarády a potvrdili, že to u nich taky zvládli super a  jsou velmi spokojeni.